Objednávky a info: +420 734 355 591 | +420 734 236 501

Potřebujete poradit? Neváhejte se zeptat...

PRODEJ • FORMÁTOVÁNÍ • FRÉZOVÁNÍ

PLASTY PRO VÁS


SLUŽBY

Prioritou je pro nás vaše spokojenost. Přes širokou nabídku produktů s jejichž výběrem rádi pomůžeme Vám zajistíme dopravu až k Vám domů či firmy. K našim standardním službám patři i formátování, bezpečné balení a technická podpora….. Poskytujeme odborné technické zázemí, poradenství v oblasti zpracování a montáže či jsme schopni zajistit celý management výrobní zakázky. Pro naše obchodní partnery pořádáme školení a exkurze do výroby.

Řadu služeb v oblasti výroby či zpracování jsme Vám tak také schopni zajistit právě přes naše dlouhodobé obchodní partnery přímo z vašeho okolí. Stačí se zeptat.

Skladování – dostupnost materiálu

Sklad a pobočku naleznete nedaleko Prahy na dálnici D6. Zajišťujeme pravidelné rozvozy v rámci ČR. Materiál si lze vyzvednout také osobně přímo na pobočce.
Provozní doba:
Po-Čt – 8.00 hod.-17.00 hod
Pá – 8.00 hod.-16.00 hod.

Doprava

Dopravu zajišťujeme v rámci republiky obratem dle Vašeho požadavku. Většinou zdarma. U objednávek do 5000,- Kč bez DPH - dopravné 500,- Kč a do 10 000,- Kč bez DPH – dopravné 350,- Kč.

Formátování

Sklad má svou formátovací velkoplošnou pilu. Většinu materiálu tak můžete dostat nejen v základních formátech, ale i nařezaný na rozměry, které budou nejvhodnější pro vaše další zpracování.

Specifikace:

Balení

V rámci expedice balíme materiál tak, aby se zamezilo jeho poškození.

Management výrobních zakázek - od návrhu po výrobek

Kromě doporučení nejvhodnějších materiálů pro požadovanou aplikaci je náš zkušený tým schopen poradit a v případě potřeby zajistit i další zpracování dle Vašich požadavků. Připravíme postup, návrh zpracování a cenovou kalkulaci s termínem dokončení.

Ostatní zpracování

Řez laserovým paprskem:

Řezání laserem se docílí jakýkoli tvar plochého výrobku, který má po zpracování lesklou hranu. Extra vhodné pro PMMA (plexi)

Frézování:

Frézováním lze u materiálu docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů. V jiných případech lze frézu využít i k frézování drážek či gravírování povrchu materiálu. Vhodné pro PMMA ( plexi), Al sendvič, PET, HIPS…

Ohýbání:

Ohýbání materiálu se provádí na strunových ohýbačkách. V místě ohybu musí dojít nejdříve k nahřátí plastu a pak k jeho ohnutí. Po vyhladnutí zůstane v požadovaném ohybu. Zpracování pro nejrůznější kapsy, cenovky či jednoduché stojánky . Vhodné pro PVC fólie, PP fólie, PMMA ( plexi), HIPS …

Tepelné tváření:

Jde o zpracování materiálu na lisech pro vakuové tvarování. Na základě podkladů obdržené dokumentace lze vytvořit potřebnou forma a následný výlisek. Vhodné pro PMMA ( plexi), SAN , Pet , HIPS…

Potisk:

Potisk deskových materiálů za pomoci moderních technologií pro ofset, sítotisk či digitální tisk. Každá technologie zpracování má svá omezení, a tak je vždy třeba zpracování předem konsultovat a podle konečného požadavku najít to nejvhodnější řešení.

Montáže spojené se zastřešením pergoly, zimní zahrady, bazénu či světlíku……není nic co nedokážeme zajistit... Obraťte se na nás...