ELVENTA PLAST s.r.o.

Naší specializací jsou dodávky a zpracování plastových desek pro interiér a exteriér. Zaměřujeme se na průmyslové projekty od vytipování materiálu po zpracování polotovarů a expedici zboží. Zároveň jsme distributorem plastových výrobků pro stavebnictví, architekturu, reklamu, městský a firemní mobiliář a hobby výrobků pro dům a zahradu.

Pomoc s výběrem materiálu, držení skladových zásob, kvalitní servis a lidský přístup jsou pro nás samozřejmostí. Neustále hledáme nové možnosti, jak rozšířit naši nabídku a být inovativním partnerem pro naše zákazníky. Partnerem, na kterého se mohou spolehnout a s kterým mohou dlouhodobě spolupracovat za nejlepších podmínek.

Vytipujeme vhodný materiál a pomůžeme s výrobou a realizací Vašich představ

Námi dodávané plastové desky a fólie najdou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu a strojírenství, reklamě a designu, stavebnictví a dalších odvětvích. Zde najdete doporučení nejčastěji využívaných materiálů včetně technického popisu. Potřebujete s výběrem pomoc? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s Vašim projektem pomůžeme. Kontaktujte nás

Chcete nám zanechat vzkaz?

Data z formuláře jsou uchovávána pouze pro interní potřeby společnosti a nebudou poskytována třetím osobám. V případě, že si nepřejete, aby se data uchovávala prosím napište nám na náš email.

Dostupnost materiálu

Pobočku naleznete nedaleko Prahy. Materiály připravíme, naformátujeme a bezpečně zabalíme. Každý všední den máme pravidelné rozvozy v rámci ČR. Pro expresní dodání lze využít i možnosti osobního odběru přímo na naší pobočce.

Pobočka:

Korespondenční adresa:

Elventa plast, s.r.o.
Nad bezednou 197
252 61 Dobrovíz

Servis zákazníkům

Tel.: +420 734 355 591

info@elventaplast.cz

sklad Eleventa plast s.r.o.